Zapraszamy do kontaktu

  Twoje imię i nazwiskoPreferowana forma kontaktu

  W czym możemy Ci pomóc?


   Jesteś zainteresowany/-a inwestcją?

   A może potrzebujesz więcej informacji? Wypełnij formularz, a otrzymasz dedykowanego maila o inwestycji.Nie pozwól, by ktoś Cię ubiegł!

   Najważniejsze cechy
   inwestycji
   wysoki standard materiałów architektonicznych
   lokalizacja w sercu Mokotowa
   15 apartamentów o powierzchni 44,64 m2 do 109,00 m2
   Panoramiczne okna
   Nowoczesny design
   Parking podziemny
   O inwestycji
   Podchorążych 31 to wyjątkowa inwestycja na styku wielu światów. Nowoczesna architektura budynku w harmonijny sposób wkomponowuje się w historyczną okolicę, zwaną „Najszczęśliwszym Miejscem w Warszawie”. Nieopodal (600m.) znajdują się warszawskie Łazienki Królewskie, a wąskie, urokliwe uliczki i liczne tereny zielone ochronią przed zgiełkiem, zapewniając jednocześnie łatwy dostęp do centrum miasta.

   Inwestycja odznacza się utrzymaniem architektury wysokiej jakości, z zachowaniem nowoczesnej formy i detalu architektonicznego. Składa się z 15 mieszkań o powierzchni od 44,64 m2 do 109,00 m2 oraz dwóch lokali usługowych o powierzchni ok. 130 m2 każdy. Lokale mieszkalne zaprojektowano w sposób umożliwiający dowolną aranżację ścianek działowych aby spełnić wymagania przyszłych mieszkańców.

    ZAUFAJ NAM,
    POROZMAWIAJMY

    Wiemy jak ważną decyzją jest zakup własnego lokum. To dlatego gwarantujemy opiekę najlepszych doradcóworaz wiarygodnego dewelopera z wieloletnim doświadczeniem. Skontaktuj się z nami, daj się zainspirować

    Prawa autorskie © 2022 RESIDENTIAL LEASE | Wszelkie prawa zastrzeżone POLITYKA PRYWATNOŚCI Informacje dotyczące poszczególnych nieruchomości, budynków, mieszkań, lokali usługowych, pomieszczeń, jak też inne informacje i materiały promocyjne udostępniane przez Dewelopera, w tym prezentowane wizualizacje i opisy inwestycji mają wyłącznie charakter poglądowy, służąc jedynie do celów reklamowych i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 oraz art. 611 Kodeksu cywilnego, czy też w szczególności zapewnienia w myśl art. 5561 §2 Kodeksu cywilnego. Zastrzega się, iż podczas realizacji mogą nastąpić zmiany lub modyfikacje w szczególności w zakresie architektury, zagospodarowania terenu, udostępnianych informacji i materiałów promocyjnych, wykorzystywanych materiałów budowlanych oraz odstępstwa w kolorach. Wszystkie udostępniane przez Dewelopera teksty, wizualizacje oraz pozostałe informacje i materiały promocyjne są chronione przez prawo autorskie. Powielanie, rozpowszechnianie czy też każdorazowe użycie bez uprzedniej zgody PODCHORAZYCH.PL jest niedozwolone.